informacje

śpiewaliśmy, śpiewamy i będziemy śpiewać...:

.: 2019 - Śpiewaliśmy świętemu Janowi Pawłowi II

Pragnienie wyjazdu do Włoch i zaśpiewanie świętemu Janowi Pawłowi II narodziło się w naszych sercach prawie dwa lata temu. Wtedy śpiewaliśmy w Fatimie, dziękując Matce Bożej za nawiedzenie w naszej diecezji świdnickiej oraz 15 lat działalności chóru „Salve Regina” z parafii p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny ze Szczawna-Zdroju, którym przez cały ten czas dyryguje pani Małgorzata Owczarczak. Różańcowa Pani pobłogosławiła naszym planom i już 25 czerwca 2019 roku marzenie chórzystów zaczęło się realizować. Wyruszyliśmy na pielgrzymkę do Włoch. Wśród uczestników wyjazdu było 27 członków chóru, ich rodziny i grono przyjaciół. W 6-dniowym programie wyjazdu przewidziano zwiedzanie kilku malowniczych zakątków Italii, ale głównym jego celem było uczestnictwo we Mszy świętej w Bazylice św. Piotra, którą zaplanowano na 27 czerwca. Serca wypełniły radość i wzruszenie, gdy stanęliśmy  przed grobem naszego Ojca Świętego, a kaplica św. Sebastiana wypełniła się tłumem ludzi.

Czytaj więcej: .: 2019 - Śpiewaliśmy świętemu Janowi Pawłowi II

.: 2019 - Pielgrzymka do Rzymu - śpiewamy przy grobie świętego Jana Pawła II

27 czerwca 2019 godzina 7:10 - Zapraszamy do wspólnego przeżywania Eucharystii podczas mszy świętej przy grobie świętego Jana Pawła II. Msza będzie transmitowana prze Radio Watykańskie ( https://www.vaticannews.va/pl.html ). Kaplicę grobowca można zobaczyć dzięki umieszczonej tam kamerze: http://www.vaticanstate.va/content/vaticanstate/it/monumenti/webcam/tomba-del-beato-giovanni-paolo-ii-.html

.: 2019 - Boże Ciało

20 czerwca 2019 - Boże Ciało

.: Różaniec fatimski

13 czerwca 2019, godzina 19:00 - msza święta a następnie różaniec fatimski

.: Koncert Piotra Deca

12 maja 2019 o godzinie 19 W Teatrze Zdrojowym odbył się niecodzienny koncert. "Mojemu miastu" zagrał Piotr Dec, absolwent Royal Academy of Music w Londynie. Jesteśmy bardzo dumni z Piotra ponieważ pochodzi z naszego miasta i na ile mu czas pozwala cieszy się śpiewem razem z nami. Gratulujemy Rodzicom: Hani i Zenkowi.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/788978881475489/

23.11.2020 - (C)2015 Chór Salve Regina. Hostgator coupons - All rights reserved.